ASISTENT DIRECTOR

DISTRIGAZ SUD S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

sOfera suport administrativ Directorului Directiei Calitate, Patrimoniu, Mediu al S.C. Distrigaz Sud S.A. si asigura comunicarea cu partenerii interni si externi ai acestei Directii
- Gestioneaza in mod detaliat agenda Directorului Directiei Calitate, Patrimoniu, Mediu
- Elaboreaza rapoarte in baza informatiilor primite
- Tehnoredacteaza documente si prezentari
- Elaboreaza, sorteaza si trimite corespondenta
- Programeaza intalniri si conferinte
- Realizeaza traduceri

CERINTE

- Capacitate de planificare si organizare;
- Orientare spre client;
- Initiativa;
- Abilitati de comunicare
- Cunoastere Lb. Franceza ¿ nivel avansat (scris si vorbit)
- Cunostinte operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru profesionist si dinamic
- Training de specialitate

Distrigaz Sud ¿ filiala a grupului Gaz de France ¿ detine o pozitie importanta pe piata gazelor naturale din Romania si tinteste sa devina un actor important intr-o Europa noua a energiei