ASISTENT DIRECTOR

UTI SYSTEMS - DIVIZIA SISTEME SI SERVICII DE SECURITATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-participare la sedinte de lucru si intocmire de minute
redactarea corespondentei (fax, memo, e-mail, note interne, etc.)
-corespondenta telefonica in romana si engleza
-traducere de documente (engleza)
-editare prezentari
-tehnoredactare oferte sau supervizarea lor din punct de vedere al graficii, corectitudinii, aparentei
-intocmirea agendei de lucru zilnice a directorului
-stabilirea ordinii de prioritati in intocmirea lucrarilor zilnice si in informarea directorului
-informarea directorului cu privire la corespondenta interna si externa primita si modul de rezolvare
- clasarea documentelor si tinerea evidentei stricte a acestora
-alte activitati specifice (organizarea si reactualizarea fisierelor, redactarea unor materiale de corespondenta, traducerea unor materiale, efectuarea unor formalitati financiare, activitati de protocol

CERINTE

- studii superioare
- experienta pe o pozitie similara minim 1 an
- cunostinte de limba engleza nivel avansat
- cunostinte avansate de operare MSOffice - Word, Excel, Powerpoint, Outlook Express

- adaptabilitate si dinamism
- entuziasm, creativitate si spirit novator
- competente profesionale si interpersonale
- autoperfectionare continua
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

UTI CONSIDERA SI TRATEAZA OAMENII CA PE CEA MAI VALOROASA RESURSA

Salariu motivant
Mediu de lucru placut
Oportunitati de promovare si un plan personalizat de cariera
Empowerment - credinta in individ, dezvoltarea sentimentului de participare si proprietate
Accesul la actionariatul UTI
Plan de incentivare corespunzatoare performantelor personale si ale organizatiei
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale
Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante
Tratament corect si sanse egale

UTI SYSTEMS este un integrator de sisteme care furnizeaza solutii complete pentru sisteme de securitate, tehnologia informatiei si comunicatii, inginerie civila, folosind tehnologii si echipamente fabricate de producatori de renume, ca si aplicatii software dedicate.

Divizia Sisteme de Securitate cuprinde departamente a caror competenta acopera o gama larga de servicii în domeniile ingineriei si a integrarii de sisteme complexe de securitate, cercetarii si dezvoltarii de produse hardware si software, ca si al managementului de proiecte si consultantei.

Misiunea Diviziei Sisteme de Securitate

De a consolida pozitia UTI pe piata sistemelor de securitate complexe
De a deveni leader pe piata sistemelor electronice de aparare si senzorilor
De a oferi solutii globale pentru securitatea clientilor

Locul pe piata;:

UTI SYSTEMS prin Divizia Sisteme de Securitate este lider in domeniul sistemelor integrate de securitate complexe

Personal: UTI Sisteme de Securitate are in prezent un nr. de 1200 salariati

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro .