ASISTENT DIRECTOR

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera suport in planificarea si organizarea agendei directorului de departament;
Planifica si organizeaza intalnirile si sedintele;
Asigura comunicarea interna in cadrul departamentului;
Asigura traducerile in/din limba franceza, intocmeste rapoarte, pregateste prezentari;
Primeste, inregistreaza si distribuie corespondenta;

CERINTE

Studii superioare;
Limba franceza - nivel avansat;
Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara;
Operare PC MS Office (Word, Excel,Power Point, Acces)-nivel avansat;
Capacitate de organizare si prioritizare;
Capacitate de comunicare, seriozitate, confidentialitate.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de dezvoltare si cercetare in domeniul ingineriei Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut, alaturi de profesionisti.