Asistent Director

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste Agenda pentru Director, programand intalnirile acestuia;
- Asista la intalnirile interne ale Directiei, intocmind Minutes pe baza discutiilor;
- Organizeaza documentele Directiei;
- Gestioneaza corespondenta interna/externa a Directiei;
- Realizeaza aranjamentele de deplasare, conferinte pentru angajatii Directiei;
- Asista Directia Resurse Umane in realizarea pontajului, evidenta stricta a zilelor de concediu;
- Executa diverse functiuni secretariale: arhiveaza, tehnoredacteaza, realizeaza traduceri.

CERINTE

- Studii superioare;
- Minim 1 an experienta pe o pozitie similara, de preferat, intr-o companie multinationala;
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Limba engleza- fluent;
- Abilitati de comunicare scrisa si orala;
- Capacitate de organizare;
- Responsabilitate, integritate.

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania -Banca ta de incredere !
Impreuna suntem mai puternici!