ASISTENT DIRECTOR

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acorda suportul necesar directorului directiei distributie: redactarea unor documente,traduceri in/ din limba franceza
Stabileste intalniri,organizeaza si gestioneaza agenda directorului
Inregistreaza/ repartizeaza corespondenta dupa primirea avizului favorabil din partea Directorului
Pregateste sedinte( rezerva sala de protocol, asigura materialele necesare)

CERINTE

Studii superioare finalizate
Experienta pe un post similar minim 3 ani
Limba franceza nivel avansat cu atestat traducator (avantaj)
Cunostinte foarte bune operare PC (word, excel, powerpoint)
Abilitati de comunicare scrisa si verbala
Atitudine proactiva, orientare catre client, capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala distribuitoare de gaz metan
Posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe de profesionisti si intr-un mediu profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal