Asistent Director

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-urm¿rirea derularii activit¿¿ii curente a direc¿iei
-informarea membrilor direc¿iei cu privire la con¿inutul coresponden¿ei interne (memo-uri ¿i note transmise de c¿tre alte direc¿ii)
-redactarea coresponden¿ei aferente activit¿¿ii desf¿¿urate in cadrul firmei (fax-uri, memo-uri, e-mail-uri, note interne etc)
-urm¿rirea documentelor justificative utilizând programul informatic integrat
-introducerea documentelor de intrare in programul întocmire obliga¿ii de plat¿, facturi ¿i deconturi
-întocmirea bis¿pt¿mânal¿ la nivel de directie a propunerilor de pl¿¿i
-urmarirea platilor legate de activitatea curenta a directiei
-întocmirea comenzilor de aprovizionare
-preg¿tirea documenta¿iei de calificare pentru participarea la diferite licita¿ii

CERINTE

-studii superioare (economice sau tehnice)
-experienta pe un post similar minim 2 ani
-limba engleza - nivel avansat
-limba italiana - nivel mediu
-cunostinte de contabilitate primara
-cunostinte de operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint)