Asistent Director

MED`art Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea unor atributii administrative curente, aferente managementului executiv si raportarea catre Directorul General:

- Urmareste aplicarea procedurilor interne, asigurand buna desfasurare a activitatii la nivel de organizatie;
- Mentine relatiile cu partenerii de afaceri, prin gestionarea corespondentei, programarea de intalniri, organizarea de evenimente si activitati de protocol;
- Tine evidenta documentelor interne (contracte comerciale, facturi).

CERINTE

- Experienta de lucru intr-o firma de publicitate/ PR/ organizare evenimente constituie avantaj;
- Cunostinte elementare privind circuitul de documente in cadrul unei firme si gestionarea documentelor interne;
- Limba engleza la nivel conversational (mediu) si scris (avansat);
- Operare PC - nivel avansat;
- Capacitatea de organizare si ordonare a timpului de lucru/ a lucrarilor, de selectare a prioritatilor in abordarea situatiilor operative;
- Abilitati de comunicare si de prezentare in lucrul cu oamenii;
- Atentie sporita la detaliu.

BENEFICII OFERITE

Postul ofera oportunitatunitati vinzand dezvoltarea carierei alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

O alta agentie de publicitate, dar si o alternativ¿ la deja cunoscutele agentii de publicitate!

Înfiintat¿ în luna mai 2002, MED’Art Advertising este în prezent o agentie full-service (B.T.L. & A.T.L.) ce de¿ine deja o serie larg¿ de conturi c¿stigate.
Gama de clienti devanseaza domeniului medico-farmaceutic, evolutia MED’Art r¿mânând deschis¿ spre noi repere.

Serviciile oferite:
Creatie grafic¿, copywriting, DTP, pre-press
Concepere, implementare campanii ATL
Concepere, implementare campanii BTL
Productie / tipar

Pentru mai multe informatii, vizitati site-ul www.medart.ro