Asistent Directiune Generala

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

– inregistrarea documentelor si a corespondentei sosite
– respectarea si promovarea imaginii si politicii companiei
– prelucrarea documentelor interne si externe
– gestionarea comenziilor si a relatiei cu furnizorii de consumabile
– preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice si a mesajelor
– urmarirea agendei si a programului de lucru a directorului
– pregatirea sedintelor si intalnirilor directorului si echipei de directiune
– purtatorul de cuvant al mesajelor directiunii
– gestionarea relatiilor interne si externe
– traduceri scrise si simultane
– alte operatiuni administrative si de secretariat
– participa la organizarea evenimentelor si actiunilor echipei de directiune
– organizarea deplasarilor echipei de directiune (rezervari bilete de avion, cazare, transport, etc)

CERINTE

– studii superioare
– experienta relevanta intr-un post similar
– cunoasterea limbii franceze la nivel avansat (exprimare scrisa si orala)
– cunostinte avansate de engleza constituie un avantaj
– foarte bune cunostinte de operare calculator (MS Office, Outlook, Internet)

Profilul candidatului:
– rigurozitate si simtul detaliului
– punctualitate
– capacitate de organizare (respectarea termenelor, calitatea muncii)
– disponibilitate
– capacitate de anticipare si rezolvare a problemelor
– dedicare si implicare
– adaptabilitate
– autonomie
– excelente abilitati de comunicare
– personalitate deschisa, cu respect pentru ceilalti, exigenta cu sine, calma

BENEFICII OFERITE

– veti beneficia de formare profesionala pe tot parcursul carierei
– veti avea acces la experienta unica a grupului, facand parte dintr-o echipa de oameni profesionisti, responsabili, pasionati de comert
– remuneratie si pachet de beneficii atractive

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting