ASISTENT DIRECTIE

BRD - Groupe Société Générale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniul de activitate:
Functie suport

Misiune:
Asiguri suport tuturor membrilor din care faci parte si te implici in diverse proiecte dezvoltate la nivelul departamantului.

Principalele responsabilitati:
-asiguri suport administrativ in cadrul directiei/departamentului din care faci parte
-realizezi evidenta corespondentei evenimentelor
-gestionezi agendele de lucru
-mentii relatia cu clientii interni si externi

CERINTE

-studii superioare (profil litere/limbi straine)
-experienta in posturi similare
-limba franceza si/engleza-nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana organizata, cu abilitati de comunicare verbala si scrisa te asteptam in echipa noastra!

Inscriere: www.brd.ro

BRD - Groupe Société Générale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Société Générale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.