Asistent Depozit si Livrari

RAL Computers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptia si depozitarea marfii
Livrarea marfii catre clienti
Asigurarea interfetei cu transportatorii de marfa
Predarea documentelor de receptie si livrare catre Dept Economic

CERINTE

Absolvent studii medii
Experienta pe un post similar de 6 luni, de preferinta in companie IT&C
Capacitate foarte buna de relationare
Rezistenta la stress
Spirit organizatoric, flexibilitate, disponibilitate
Atentie distributiva, memorie excelenta

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru modern si dinamic;
- salariu motivant, acces la training;
- pachet corespunzator de compensatii si beneficii.

RAL Computers este prezenta pe piata IT&C din anul 1994, avand ca profil distributia la nivel national de echipamente de comunicatii de inalta tehnologie. In portofoliul de produse se regasesc echipamente de transmisii de date pentru majoritatea mediilor cunoscute precum: fibra optica, fire de cupru si unde radio. Activitatea noastra se desfasoara intr-un sediu nou si modern situat in zona Timpuri Noi.