ASISTENT DEPARTAMENT TRANSPORT

Romspedition Logistik S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa contacteze clientii existenti pentru incarcarea camioanelor cu marfa;
- Sa urmareasca efectuarea cursei;
- Suport documentatie.

CERINTE

- Dorim persoane tinere absolvente facultate
(avantaj facultatea de transporturi),
- Experienta nu este necesara,
- Persoane active, dinamice, serioase care vor fi formate in domeniul transporturilor - dispecer-,
- Limba engleza obligatoriu- avansat,
limba italiana (cel putin nivel mediu) pentru relatia cu Italia, limba germana (cel putin nivel mediu) pentru relatia cu Germania,

- Operare PC,
- Spirit de echipa, dinamism,
- Dorinta de autodepasire,
- Disponibilitate de a lucra in ITALIA/ GERMANIA

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

ROMSPEDITION LOGISTIK activeaza pe piata de 10 ani, oferind servicii calitative in urmatoarele arii:
transport international de marfa,
comisionare vamala,
casa de expeditii.