Asistent Departament Resurse Umane

ALLIANCE DIFFUSION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- preluare/transmitere corespondenta si tinerea la zi a registrului de intrari/iesiri
- preluare apeluri telefonice si transmiterea mesajelor persoanelor in cauza
- arhivarea documentelor
- traducerea unor documente uzuale din activitatea curenta a societatii
- postare anunţuri de recrutare, vizualizare CV aplicanti si actualizarea permanenta a bazei de date
- organizare interviuri de selectie
- redactare contracte
- arhivarea dosarelor de personal
- actualizarea permanenta a tabelului scadentar al societatii
- rezervare bilete de transport si cazare pentru personalul societatii
- intocmire ordine de deplasare/decont
- intocmirea unor evidente si situatii solicitate de managementul societatii
- asigura asistenta telefonica angajatilor si clientilor in timpul perioadei contractuale, la nevoie

CERINTE

- Limba franceza (nivel mediu - avansat)
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare, planificare si organizare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Studii superioare de finalizate (studii de specialitate avantaj)
- Minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara