Asistent Departament Ofertare

STRABAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redactare documente interne si externe: scrisori, adrese, minute, cereri de ofertare etc
- expediere fax-uri, mail-uri, corespondenta
- intretinere baze de date
gestionarea fluxului de documente interne si externe
- organizarea si coordonarea operatiunilor de secretariat ale departamentului ofertare
- primirea invitatilor, realizarea serviciilor de protocol

SE VOR LUA IN CONSIDERARE NUMAI CANDIDATURILE DE PE WWW.STRABAG.COM, KARRIERE/CAREER, STEAGUL ROMANIEI !

CERINTE

- absolventa studii medii/superioare
- cunostinte avansate operare PC (Microsoft Office)
- persoana dinamica, rezistenta la stres, sociabila
- bune abilitati de comunicare
- capacitate de analiza, buna organizare
- disponibilitatea de a se deplasa in interes de serviciu
- cunostinte avansate de limba engleza
- cunoasterea limbii germane prezinta avantaj

STRABAG este un concern de constructii austriac, activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 60.000 angajati in intreaga Europa.