Asistent Departament Juridic

IMPACT DEVELOPER & CONTRACTOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretine baza de date cu clientii Impact si realizeaza situatiile cerute de diferite departamente
- Organizeaza documentele Departamentului Juridic
- Realizeaza documentatii pentru activitatea consilierilor juridici si alte documentatii solicitate
- Verifica asigurarile existente pentru constructiile Impact si vizeaza borderourile de asigurati.

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta 6-12 luni pe un post similar
- Cunostinte Operare PC (Office; Outlook Express)
- Persoana organizata, ordonata, proactiva, rezistenta la stres
- Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant

IMPACT SA este o societatea comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce are drept obiect de activitate constructia de locuinte.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte (vile Deluxe, vile Prestige, vile Freedom, vile Junior) in propriile ansambluri rezidentiale, precum si contractarea de spatii de birouri - clasa A.