ASISTENT DEPARTAMENT JURIDIC

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera suport in cadrul departamentului
Asigura si mentine relatia de comunicare informatii si documente intre departamentul juridic, celelalte departamente din companiei si colaboratori externi (firme de traduceri, consultanti externi);
Arhiveaza documentele juridice ale companiei
Acorda asistenta juridica sub indrumarea managerului de departament
Indeplineste diverse sarcini administrative si organizatorice (intocmire dosare, corespondenta, rezervari, raportari specifice)

CERINTE

Studii superioare
Atitudine proactiva, implicare
Capacitate de a organiza documente si de a lucra cu un volum mare de informatii si cu termene limita
Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala si de relationare
Cunostinte de limba engleza (scris si conversational)
Abilitati bune de operare calculator

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.