ASISTENT DEPARTAMENT IRON & STEEL BUSSINESS UNIT

ROMINKO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura suport pentru Product Managerii din Departament
- Intocmeste rapoartele cerute, analize de pret, statistici
- Actualizeaza baza de date - clienti
- Intocmeste corespondenta
- Urmareste stocurile de produse si vanzarile
- Participa la planificarea si realizarea bugetului departamentului

CERINTE

- De preferat cunostinte de specialitate in domeniul metalurgic, al metalelor feroase si neferoase, etc. - Minim 3 ani experienta in productie, comert (vanzari) sau secretariat
- Preferabil permis de conducere cat.B
- Aptitudini de comunicare
- Cunostinte medii de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Se cauta persoanele entuziaste si interesate de dezvoltarea unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist.

Companie romano-elvetiana specializata in distributia de materii prime si produse finite pentru toate ramurile industriei ofera acum oportunitatea unei cariere: