ASISTENT DEPARTAMENT ADMINISTRATIV

Organizatia Umanitara Concordia Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune asistarea si raspunderea operationala a departamentului administrativ al OU CONCORDIA

CERINTE

1. studii tehnice
2. competente de utilizare a computerului
3. experienta de minim 2 ani pe un post similar sau cu atributii similare
4. posesor carnet de conducere categoria B si experienta in condus
5. abilitati organizatorice si de rezolvare de probleme
6. abilitati de comunicare si relationare cu adultii si copiii/tinerii si bun spirit de colaborare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera posibilitatea de a lucra intr-o organizatie dinamica, serioasa si dedicata copiilor si tinerilor.
Pachet salarial adecvat si stabilitate a locului de munca, alaturi de o echipa multidisciplinara.

CONCORDIA este o organizaţie umanitară, neguvernamentală, apolitică şi non-profit, care are ca obiectiv recuperarea şi reintegrarea socială, şcolară şi familială a copiilor şi tinerilor care provin din familii dezorganizate, defavorizate social sau direct din stradă.