Asistent de Proiect- 2 posturi, Bucuresti

AVRIG 35

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Se implica in proiectele de investitii repartizate, privind aspectele tehnice si financiare

• Pastreaza si tine evidenta pentru :
- documentatia tehnica a proiectului (autorizatii, avize, proiecte, dispozitii de santier)
- contracte cu antreprenori, furnizori, clienti
- corespondenta tehnica pentru proiectele alocate

• Primeste toate facturile legate de proiect, face controlul costurilor pentru proiectele repartizate, obtine avizul de plata din partea managerului de proiect, tine evidenta cheltuielilor si le transmite departamentului Contabilitate

• Realizeaza si actualizeaza lunar diverse situatii de lucrari/ furnizori, in conformitate cu indicatiile Managerului de Proiect

• Participa la sedintele saptamanale de santier si intocmeste rezumatele acestor intalniri

• Asista si acorda suport in special managerului de proiect si dupa caz membrilor echipei

CERINTE

• Studii tehnice finalizate- Constructii/ Instalatii
• Minim 1- 3 ani experienta pe o pozitie similara
• Abilitati medii de operare PC: Autocad, MS Office
• Buna stapanire a limbii engleze; cunoasterea limbii franceze este un avantaj
• Persoana activa, cu initiativa, perseverenta, fire ordonata si abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial competitiv
• Facilitati privind serviciile medicale si stomatologice
• Oportunitati de dezvoltare profesionala
• Conditii moderne de lucru

Pentru detalii, va rugam accesati www.avrig35.ro
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV actualizat la adresa jobs@avrig35.ro

Fondat in 1999 de catre patru investitori americani, Grupul Avrig 35 a devenit Leader in dezvoltarea de proiecte imobiliare pe piata romaneasca. Bazandu-se pe vasta experienta internationala a actionarilor si specialistilor sai, Grupul investeste si dezvolta proiecte imobiliare ambitioase. Printre acestea se numara constructia de centre de afaceri, renovarea la standarde occidentale a unor ansambluri imobiliare si relansarea lor pe piata, managementul si operarea cladirilor de birouri. Printre proiectele reprezentative ale Grupului, se numara:

- Charles de Gaulle Plaza, Bucuresti
- Avrig Business Center (ABC) Bucuresti
- Sedii Raiffeisen Bank, in 18 orase din Romania
- Noul sediu Lafarge din Bucuresti
- Ambasada Canadei din Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti

Pentru informatii suplimentare despre Grup, va rugam sa accesati www.avrig35.ro