Asistent-Coordonator Productie in cadrul Departamentului Client Service

A.C.E.D. Consult Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Realizarea de cotatii si oferte de pret pentru serviciile de machetare (DTP) si de productie tipografica
2. Mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii tipografice (tipografii digitale, tipografii offset, importatori produse promotionale, serigrafii, tampografii etc)
3. Negocierea preturilor cu furnizorii
4. Lansarea comenzilor in tipografii
5. Supravegherea procesului de productie de la primirea comenzii pana la produsul finit
6. Coordonarea personalului Departamentului DTP-Machetare, atribuirea proiectelor, supervizarea interegului departament

CERINTE

Experienta in lucrul intr-o editura sau tipografie este considerata un avantaj.
Persoana entuziasta si dedicata, cu putere de convingere si abilitati de comunicare si negociere.
Spirit analitic si sintetic in acelasi timp, cult pentru lucrurile bine facute in termenul dat.
Excelente cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Se oferta un pachet salarial motivant, sanse reale de promovare si lucru intr-o agentie profesionista alaturi de companii multinationale consacrate.

Oferirea de servicii integrate catre companiile multinationale importatoare de produse in Romania.