ASISTENT CONTABIL OK

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Evidenta contabila privind furnizori, clienti, evidenta stocurilor, banca, introducere de facturi, note contabile;
* Intocmire state de salarii
* Depunere de declaratii lunare privind obligatiile de plata la bugetul de stat
* Evidenta personal: completarea dosarelor de angajare, eliberarea adeverintelor, modificari ale contractului de munca etc

CERINTE

Persoana cu studii superioare/medii (avantaj economice) cunostinte bune de contabilitate primara, cu experienta aproximativ 2 ani.
Candidata ideala trebuie sa fie corecta, meticuloasa, responsabila, bune abilitati de comunicare, disponibila pentru program prelungit atunci cand este cazul.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

* Salariul minim net: 800 RON
* Exista reale posibilitati de promovare pe postul de CONTABIL
* Dupa perioada de proba salarizarea va fi de minim 1000 RON net.
* Prioada de proba este de 3 lunI.
* Program de lucru este : L- V 8.00- 18.00.
* Forma de angajare este cu contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

MODALITATE DE INSCRIERE:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA UNUI INTERVIU DIRECT.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro