ASISTENT CONTABIL

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENT CONTABIL in cadrul unei companii nationale care activeaza in domeniul importului si distributiei, o companie aflata in expansiune pe piata romaneasca.
Atributii:
- registru de casa;
- jurnale de vanzari si cumparari;
- rapoarte si situatii financiare interne;
- secundar: atributii de lucru de tip administrativ si secretariat

CERINTE

Absolvent sau student (cursuri la distanta sau FR).
Experienta in domeniul contabilitatii primare minim 6 luni.
Operare PC: Word, Excel - nivel mediu/ avansat. Persoana motivata, implicativa, cu dorinta de performanta si cariera

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- conditii salariale atractive;
- posibilitati de dezvoltare profesionala

AXIAL (www.axial.ro) este una dintre cele mai cunoscute agentii de recrutare, care realizeaza selectii de personal pentru companii din cele mai diverse domenii de activitate.