ASISTENT CONSILIER DIRECTOR GENERAL

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizarea si prelucrarea ofertelor de piata necesare unei companii;
- Pregatirea documentelor necesare pentru participarea la licitatii;
- Mentinerea relatiei cu firmele producatoarea sau furnizoare de materiale;
- Obtinerea de avize, aprobari si autorizatii din domeniu;

CERINTE

- Experienta tehnica de 3-5 ani (domeniul de investitii constituie avantaj);
- Absolvent al unei facultati tehnice (Politehnica sau Constructii constituie avantaj);
- Permis de conducere categoria B;
- Buna capacitatea de organizare si relationare cu clientii;
- Abilitati de lucru bazate pe rigurozitate si perseverenta.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie de medicamente infiintata in Romania, in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, FARMEXIM a investit intai de toate, in oameni. Acum, FARMEXIM, isi extinde activitatea si doreste sa-si dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi personal intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.