Asistent Consilier- BUCURESTI

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizarea si prelucrarea ofertelor de piata necesare unei companii;
- Obtinerea de avize, aprobari si autorizatii din domeniu;

CERINTE

- Experienta tehnica de minim 3 ani (domeniul de investitii constituie avantaj;
- Studii superioare (absolvirea unei facultati tehnice- Politehnica sau Constructii constituie avantaj);
- Cunostinte avansate de operare PC (Microsoft Office);
- Permis de conducere categoria B;
- Buna capacitate de organizare si relationare cu clientii;
- Abilitati de lucru bazate pe rigurozitate si perseverenta;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist;
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial motivant.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie de medicamente infiintata in Romania, in anul 1990. In 16 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit intai de toate, in oameni.
Acum, FARMEXIM isi extinde activitatea si doreste sa-si dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.