Asistent comunicare cu sau fara experienta - fundatie zona Piata Sudului

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui tanar caruia ii place sa scrie atat in mediul on line cat si offline.
Daca scrii pe facebook, twitter, ai propriul blog de care te ocupi,,,,,atunci vrem sa citim ceea ce ai scris si daca consideram ca ceea ce scrii se potriveste cu ce avem nevoie, te contactam si te invitam sa ne impartasesti talentul tau.
Vei participa la diverse conferinte, aniversari, eventimente alaturi de noi si vei pune" pe hartie" experienta traita alaturi de noi.

CERINTE

• Stăpânește bine limba română și limba engleză
• Poate lucra în mod independent, cu puțină supervizare
. Știe să folosească instrumentele de social media în crearea de strategii și campanii de social media
• Știe să folosească Office, Adobe & Google Analytics, Wordpres
• poate să respecte termenele de livrare, să-și prioritizeze sarcinile
• Stăpânește codul de etică și conduită profesională (sosește la timp, dacă întârzie anunță, nu pierde vremea cu activități extra profesionale..etc)

BENEFICII OFERITE

Fundatie aflata in zona Piata Sudului, am implinit 10 ani de existenta in 2018 si suntem in plina expansiune.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4