Asistent comercial-reprezentant zonal

SC ARMATURA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea retelei de clienti in Bucures;ti;
- Negocierea si încheierea contractelor cu clientii din zona alocata ,respectand politica si strategia companiei ;
- Promovarea si vanzarea produselor;
- Se asigura de realizarea planului de vanzari si incasari stabilite si urmareste recuperarea soldurilor existente la clienti in conformitate cu politica firmei;
- Promoveaza imaginea companiei.

CERINTE

- Studii superioare;
- Constituie avantaj experienta in domeniul instalatiilor;
- Bune abilitati de comunicare,negociere si lucru în echipa;
- Capacitate de organizare si îicadrare în termene;
- Rezistenta la stres;
- Operare Office-nivel mediu;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Permis de conducere cat.B;
- Domiciliul stabil în Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic si competitiv;
- Pachet salarial motivant;
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere într-o firma de succes .

We are the only domestic Romanian producer of sanitary mixers, ball valves, fittings and other components for potable water, heating, cooling and air conditioning installations. We are closely associated with one of the worldwide leading companies in this field with more than 1500 employees and annual sales of ca. € 100 mil.