ASISTENT COMERCIAL PNEURI

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenta comerciala are urmatoarele responsabilitati: intervine in sprijinul vanzarilor pentru a le oferi suport colegilor si clientilor,
preia cererile telefonice sau de alte tipuri ale clientilor si le transmite catre vanzatori,
emite facturile, urmareste platile prevazute in contract, organizeaza livrarea catre client, organizeaza documentele intr-o ordine logica accesibila celorlalti, gestioneaza bazele de date.

CERINTE

Cunostinte de contabilitate primara, experienta de lucru in Excel, Word, PowerPoint, experienta pe un post similar constituie un avantaj, persoana riguroasa, atenta si rabdatoare

IPSO SA, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan
Renault Trucks
Pneuri Michelin, Continental si Goodyear
Utilaje Agricole John Deere, Kuhn si Westfaliasurge
Mai mult de 450 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in servciul clientilor sai.