ASISTENT COMERCIAL pentru biroul din Tunari / Ilfov

SC REHAU Polymer SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea si derularea comenzilor primite de la clienti si catre furnizori;
- intocmirea de oferte si urmarirea acestora;
- sustinerea activitatii reprezentantilor de vanzari din serviciul extern;
- intocmirea de diverse situatii si rapoarte bazate pe datele activitatii comerciale.

CERINTE

- cunostinte foarte bune operare PC
- abilitati foarte bune de comunicare si spirit de echipa;
- flexibilitate, dinamism, tenacitate;
- experienta in lucrul cu programele de gestiune;
- cunostinte de limba germana - conditie obligatorie;
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- transport asigurat la si de la firma;
- oportunitatea lucrului intr-o echipa tanara si dinamica in cadrul unui Concern international;
- posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional;
- pachet salarial atractiv.

Ca marca de renume, REHAU este leader-ul mondial in solutii pe baza de polymeri din domeniul constructiilor, industriei si constructiilor de automobile. Sistemele noastre va sustin zilnic, in orice situatie, cateodata chiar fara sa realizati, dar intotdeauna cu foloase maxime. In intreaga lume, in peste 170 de tari, 14.000 de angajati contribuie cu initiativa si competenta lor la dezvoltarea continua a intreprinderii de familie pe care o reprezinta REHAU.