ASISTENT COMERCIAL - LIMBA CEHA

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de traduceri comerciale atunci cand este nevoie, in functie de delegatiile partenerilor externi;
- Realizarea legaturii intre Compartimentul de Marketing si Compartimentul de Relatii Externe;
- Deplasarea in Rep. Ceha, la nevoie, pentru traduceri in cadrul discutiilor;
- Desfasurarea de activitati specifice Departamentului Marketing;
- Disponibil deplasarilor in strainatate.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta pe post similar nu este necesara;
- Cunostinte de LIMBA CEHA la nivel conversational;
- Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office
- Carnet de conducere categoria B reprezinta avantaj.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, foarte ordonat si organizat, sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, implicat in ceea ce intreprinde, riguros, tenace, sa aiba o tinuta profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Salariul mediu NET lunar este de 2000 RON, format din 1600 RON parte fixa, plus comision in functie de rezultatele inregistrate in activitatea depusa. In perioada de proba salariul fix este de 1600 RON.
- Se ofera auto pentru deplasari, telefon, bonuri de masa, asigurare medicala, deplasari in strainatate.
- Program de lucru L-V, 8.30-17.00.
- Exista posibilitati de promovare ca Director Marketing;
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI COMERCIALIZARE AUTOVEHICULE SI PIESE DE SCHIMB.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 6 (in apropiere de Palatul Cotroceni).

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!

www.mediamarket.ro