ASISTENT COMERCIAL-LIMBA CEHA

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Realizarea de traduceri comerciale atunci cand este nevoie, in functie de delegatiile partenerilor externi;
- Realizarea legaturii intre Compartimentul de Marketing si Compartimentul de Relatii Externe;
- Deplasarea in Rep. Ceha, la nevoie, pentru traduceri in cadrul discutiilor;
- Desfasurarea de activitati specifice Departamentului Marketing;
- Disponibil deplasarilor in strainatate.

CERINTE

* Absolvent studii superioare;
* Experienta pe post similar nu este necesara;
* Cunostinte de LIMBA CEHA la nivel conversational;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office
* Carnet de conducere categoria B reprezinta avantaj.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, foarte ordonat si organizat, sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, implicat in ceea ce intreprinde, riguros, tenace, sa aiba o tinuta profesionala.

BENEFICII OFERITE

* Salariul mediu NET lunar este de 2000 RON, format din 1400-1600 RON parte fixa, plus comision in functie de rezultatele inregistrate in activitatea depusa. In perioada de proba salariul fix este de 1400 RON.
* Se ofera auto pentru deplasari, telefon, bonuri de masa, asigurare medicala, deplasari in strainatate.
* Program de lucru L-V, 8.30-17.00.
* Exista posibilitati de promovare ca Director Marketing;
* Perioada de proba este de 1 luna.
* Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro