Asistent Comercial in Sectorul Automobil

EUROCOACHING Performanta srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este subordonat(a) Directorului Tehnic
- Mentinerea relatiilor comerciale cu clientii deja existenti
- Prospectare si stabilirea de contacte cu clientii noi
- Stabilirea si mentinerea relatiilor cu furnizorii
- Activitati de secretariat
- Participa la activitatile specifice departamentului Resurse umane: angajari, stabilire orar lucru, pontaj
- Intocmeste raporte de activitate

CERINTE

- Studii superioare - de preferinta in domeniul tehnic;
- Experienta minim 3 ani pe un post similar sau in alt sector tehnic;
- Experienta de lucru cu clientii;
- Cunostinte bune de operare PC - Word, Excel;
- Usurinta si abilitate in comunicare
- Disponibilitate: cât mai repede posibil.
- Cunoasterea foarte bine a limbii franceze si a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv in functie de experienta
- Bonuri de masa si telefon mobil
- Oportunit¿ti de dezvoltare profesional¿: evolutia spre un post de responsabil comercial

Firma de evaluare a serviciilor de performanta a clientilor si recrutare in domeniul comercial