ASISTENT COMERCIAL DACIA

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura interfata intre echipa de vanzari si producator
- intocmeste baze de date cu clienti
- intocmeste rapoarte
- indosariaza si arhiveaza documente
- acorda suport echipei de vanzari Dacia
- gestioneaza stocul
- emite facturi (avize)

CERINTE

- experienta pe un post similar - minim 1 an
- studii medii/superioare
- cunosterea unei limbi straine - nivel mediu
- cunostinte temeinice PC (Office)
- persoana organizata, constiincioasa, cu abilitati de comunicare, eficienta

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
- pachet salarial motivant (salariu fix + bonuri de masa)
- prime de sarbatori
- telefon mobil

In peisajul pietei auto bucurestene, Auto Cobalcescu este o companie dinamica, cu capital privat, 100% romanesc, care a evoluat in stransa legatura cu exigentele si standardele europene in domeniu.
Seriozitatea, responsabilitatea si orientarea spre performanta sunt directiile noastre de actiune in prezent si in viitor.
Incepand din aprilie 2002, am devenit primul concesionar bi-marca Renault si Dacia din Bucuresti, punand la dispozitia clientilor nostri trei showroom-uri moderne, situate in zone usor accesibile, si doua service-uri autorizate pentru reparatii si intretinere auto atat in perioada de garantie cat si postgarantie.
Numarandu-ne printre cele mai vechi firme furnizoare de servicii de taximetrie, am imbinat traditia cu profesionalismul.
In relatia cu angajatii nostri cream oportunitati pentru ca cei mai buni sa se dezvolte si sa-si realizeze aspiratiile, respectam individul si pretuim contributiile fiecaruia.