ASISTENT COMERCIAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Actualizarea zilnica a site-ului companiei cu datele aparute pe site-ul producatorului;
* Realizarea de TRADUCERI DIN ENGLEZA IN ROMANA si invers a articolelor/ofertelor cu caracter medical;
* Realizarea de articole pentru revista firmei si mentinerea acestora in concordanta cu datele aparute pe site;
* Imbunatatirea permanenta a imaginii companiei prin intermendiul internetului si a revistelor de specialitate;
* Selectionarea textelor medicale care apar pe site si in revista;
* Mentinerea legaturii cu departamentul comercial.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare;
* Experienta pe un post similar constituie avantaj.
* Cunostinte la nivel AVANSAT de limba engleza;
* Cunostinte operare PC: Ms Office;
* Avantaj permis auto.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu bune abilitati de analiza si sinteza, atent la detalii, sa stie sa se exprime in scris.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 1200 si 1500 RON;
- Pentru perioada de proba salariul este cuprins intre 1000 si 1200 RON;
- Se ofera prime in functie de rezultate;
- Program de lucru este de L-V 08:30-16:30;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERCIALIZAREA DE APARATURA MEDICALA.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal