ASISTENT COMERCIAL

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare AXIAL realizeaza selectia pentru unul din partenerii sai, o companie - reprezentanta romaneasca a unei companii internationale
Titlu post: ASISTENT COMERCIAL
Principalele atributii:
- mentine relatia cu furnizorii interni si externi ai firmei;
- proceseaza si centralizeaza comenzile;
- verifica permanent stocurile de produse;
- relationeaza cu celelalte departamente ale firmei;
- centralizeaza datele primite de la departamentul de vanzari.

CERINTE

- Studii Superioare;
- Operare PC: Ms Office - nivel avansat;
- Persoana cu experienta in relatii cu clientii;
Persoana cu abilitati dezvoltate de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu stimulativ;
- Mediu de lucru profesionist;
- Posibilitati reale de dezvoltare si promovare.

Una dintre cele mai apreciate companbii de Resurse Umane din Bucuresti. Realizeaza recrutari si evaluari de personal pentru companii romanesti si straine din domenii diverse de activitate