ASISTENT COMERCIAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

MODALITATE DE INSCRIERE PENTRU INTERVIU:

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Preluarea zilnica a comenzilor de la clienti(10-15 comenzi);
- Tine legatura cu furnizorii;
- Tine evidenta furnizorilor si clientilor;
- Tine evidenta financiara a activitatii de productie;
- Intocmeste rapoarte periodice specifice departamentului comercial;
- Gestioneaza corespondenta;
- Arhiveaza documentele;
- Tehnoredeacteaza documente.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie amabil, sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, implicat in ceea ce intreprinde, meticulos, muncitor.

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii medii/superioare;
- Experienta minim 6 luni intr-un departament comercial;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este de 2000 RON.
-In perioada de proba, salariul NET lunar este de 1750 RON.
-Se ofera telefon.
-Program de lucru L-V, 8.00-17.00, Sambata 3 ore.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET: Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, Head Hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIE SI COMERCIALIZARE CARNE DE PASARE.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 3.