Asistent comercial

Steilmann

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Suplineste activitatile de operare PC ale Coordonatorului de sortimente
- Introduce toate datele comerciale pe produse in programe si realizeaza analize/ raportari pe produse si categorii.
- Calculare fond de marfa.

CERINTE

-- operator calculator
Cunostinte tehnice:
- cunostinte excelente de PC (Excel)
- capacitate de a lucra cu date si cifre de vanzare
- abilitate de a face analize/ raportari in functie de datele inregistrate

BENEFICII OFERITE

-- Tichete de masa
- Bonusuri in functie de atingerea indicatorilor de performanta
- Pachete-cadou cu ocazia sarbatorilor

Steilmann Bukarest, companie romano-germana, membra a |Gruppe Steilmann| cel mai mare producator de confectii din Europa, numarand peste 14.000 de angajati din care 7.500 in Romania, detine cea mai importanta retea de fabrici de confectii si peste 50 de magazine.
In Romania, Steilmann si-a asumat un contract social, pe care in decursul anilor l-a onorat cu maxima raspundere, oferind produse de exceptie, servicii, modele de viata, instruire si locuri de munca.