ASISTENT COMERCIAL

MERIDIAN dealer Dacia Renault

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Suport pentru echipa de consilieri de vanzari autovehicule.
- Lanseaza comenzile de autovehicule in sistemul informatic Dacia.
- Gestioneaza stocul de autovehicule.
- Gestioneaza dosarul de vanzare.

CERINTE

Experienta pe un post similar asistent vanzari, sales support - minim 1 an
Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale, spirit de initiativa, flexibil, capacitate de lucru in echipa
Cunostinte foarte bune PC (Excel si Word)
Abilitati de analiza si planificare
Persoana energica, proactiva, orientata catre rezultate
Rapiditate si acuratete in procesarea comenzilor
Eficienta, capacitate de a asimila permanent cunostinte noi.

BENEFICII OFERITE

Salariul brut oferit 1400 ron

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni (Turnu Magurele nr. 58-60, Sector 4) si Militari (Bd. Iuliu Maniu nr.319-329, Sector 6) pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.