Asistent Comercial

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se afla in Localitatea Mogosoaia. Societatea asigura transportul salariatilor.

Atributiile postului sunt urmatoarele:
- preluarea cererilor telefonice sau de alte tipuri ale clientilor si transmiterea lor catre vanzatori;
- mentinerea legaturii cu principalii carosieri;
- gestiunea bonurilor de comanda in stransa legatura cu departamentul contabilitate;
- obtinerea documentelor de inmatriculare provizorie;
- gestionarea operatiunilor de livrare la clienti;
- pregatirea documentatiilor pentru licitatii;
- gestionarea bazei de date.

CERINTE

Studii superioare economice
Cunostinte temeinice de operare PC (Word, Excel, Powerpoint)

Limbi straine:
Limba franceza - avansat

Calitati personale :
Simt tehnic si comercial
Dorinta maxima de a invata
Spirit practic si organizat
Loialitate si integritate
Dinamism
Usurinta si abilitate in comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Posibilitatea formarii profesionale
Posibilitati de promovare
Ambianta profesionala

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

IPSO SA, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan
Renault Trucks
Utilaje Agricole John Deere, Kuhn si Westfaliasurge
Mai mult de 490 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.