ASISTENT COLECTARE CREANTE

Provident Financial Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-contactarea telefonica zilnica a clientilor in vederea colectarii creantelor
-transmiterea de notificari scrise si SMS-uri
-aflarea de noi date de contact ale clientilor
-urmarirea platilor

CERINTE

-excelente abilitati de negociere si comunicare
-persuasiune, creativitate, spontaneitate
-cunostinte de Excel si Word
-persoana orientata spre rezultate
-persoana organizata
-atentie la detalii
-disponibilitate pentru program flexibil de lucru
-spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

-training intern
-oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala
-pachet salarial motivant

Provident Financial Romania este o institutie financiara nebancara, specializata pe acordarea de imprumuturi de valoare mica, pe termen scurt, la domiciliul clientului.

Creditul la domiciliu este un serviciu financiar simplu si transparent, unic pe piata romaneasca. Modelul nostru de afaceri se bazeaza pe o experienta de peste 125 de ani in Marea Britanie si 10 ani in Europa Centrala si de Est.

Suntem o echipa tanara, dinamica, in continua crestere si dezvoltare.

Oferim oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv, in care performantele sunt recunoscute si recompensate.