Asistent clienti part-time pentru limbile engleza si italiana

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea contactului telefonic ( limbile engleza si italiana) cu beneficiarii si inginerii de service pentru domeniul mentionat;
- Transmiterea solicitarilor de service si a informarilor primite de la producator clientilor si beneficiarilor companiei ;
- Traducerea ( italiana, engleza) documentatiilor primite;
- Primirea in distribuirea corespondentei italiana, engleza;

CERINTE

- Absolvent/a colegiu sau facultate sau student/a ID sau student/a la zi cu program flexibil
- Limba engleza- nivel avansat
- Limba italiana- nivel avansat
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Persoana organizata, responsabila deschisa spre respectarea dead-line-urilor impuse
- Cunostinte PC-nivel medi (Office, email, internet)
- Abilitati tehnice minime, capacitatea de a invata si intelege limbajul tehnic folosit in domeniu

BENEFICII OFERITE

- Companie internationala
- Localizare ultracentrala, mediu de lucru occidental
- Posibilitatea unei angajari full-time in timp