ASISTENT CERCETARE

EXCON CONSULTANTA

Job expirat

RESPONSABILITATI

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de resurse umane, recruteaza pentru clientiul sau, multinationala care isi desfasoara activitatea in domeniul cercetarii si consultantei, ASISTENT CERCETARE, in urmatoarele conditii:

Responsabilitati:
- Realizeaza activitati de documentare online pentru proiectele in desfasurare;
- Pregateste documentele necesare analistului (tehnoredactare, printare, scanare, xerox);
- Centralizeaza si stocheaza toate informatiile necesare analistului;
- Redacteaza si preda materialele la termenul stabilit, conform unor cerinte specificate clar (asezare in pagina, stil, bibliografie etc.);
- Primeste si trimite faxuri, email-uri, gestionand cu foarte mare atentie corespondenta;
- Gestioneaza baza de date.

CERINTE

- Absolvent studii medii (liceu, colegiu sau scoala postliceala);
- Cunostinte bune de cultura generala;
- Capacitate de exprimare rapida, clara si fluenta a ideilor;
- Creativitate, adaptabilitate la sarcini;
- Persoana organizata, ordonata, responsabila;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Cunostinte limba engleza nivel mediu;
- Cunostinte Microsoft Office nivel mediu - avansat;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru dinamic;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Pachet salarial atractiv, asigurare medicala;

EXCON CONSULTANTA isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, fiind orientata in principal catre recrutarea, selectia si palsarea de personal pe teritoriul Romaniei pentru clientii sai.

Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt presupune acordul dvs. fata de prelucrarea datelor cu caracter personal de catre reprezentantii EXCON CONSULTANTA si de catre terti, conform prevederilor Legii nr.677/2001 pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.
Totodata, vi se aduce la cunostinta faptul ca printr-o cerere scrisa adresata firmei EXCON CONSULTANTA va puteti exercita dreptul de acces, de interventie si de opozitie, conform prevederilor Legii nr.677/2001.