ASISTENT CERCETARE

MEDNET Marketing Research Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea activitatii de teren;
- Recrutarea subiectilor pentru focus-grupuri si interviuri in profunzime;
- Codificarea si introducerea datelor;
- Realizarea interviurilor telefonice.

CERINTE

- Student in an terminal sau absolvent al unei facultati;
- Cunostiinte minime de utilizare Microsoft Office;
- Fire sociabila, placuta, organizata, comunicativa;
- Corectitudine;
- Seriozitate;
- Spirit organizatoric;
- Nu este necesara experienta in domeniu;
- Tipul postului full-time sau part-time.

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare profesionala intr-un mediu placut si motivant;
- Salariu atractiv, abonament medical, prime.

Mednet Marketing Research Center esta o companie privata romaneasca care reuneste specialisti cu o bogata experienta individuala (peste 15 ani in domeniu). Firma Mednet Marketing Research Center dispune de un sediu si o infrastructura la nivel european, echipa sa fiind una tanara, dinamica si profesionista. Mednet Marketing Research Center este membru ESOMAR (The World Association for Research Professionals) si SORMA (Societatea Romana de Marketing si Cercetarea Opiniei Publice). Suntem o companie de succes si asteaptam in echipa noastra oameni de succes!