Asistent Bucatar Sef + 2 Bucatari (restaurant cu specific international Bucuresti)

G&G International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, restaurant de medium top, situat intr-o zona centrala, angajeaza un Asistent Bucatar Sef + 2 Bucatari, pasionati si dedicati meseriei de bucatar, care sa lucreze sectiile calda si rece, ( Restaurantul cu o activitate pe piata HoReCa din Bucuresti de 8 ani de zile, include 2 saloane cu o capacitate de 80 locuri si 1 bar; meniul este diversificat si contine preparate cu specific international.

CERINTE

Daca ai:
- Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara cu pozitia pt care faci aplicatia
- Experienta in restaurante de medium top sau hoteluri de 4-5 stele
- Experienta profesionala in bucataria internationala
- Atitudine pozitiva si toleranta la stres
- Abilitati de lider, capacitati interpersonale

Daca esti:
- Motivat pentru ati diversifica si dezvolta cariera profesionala
- Dornic de a castiga o experienta unica
- Preocupat de calitate si atent la detalii
- Apt de a face fata unor exigente ridicate
- Adeptul mentinerii unui standard ridicat in concordanta cu cerintele companiei
- O persoana careia sa-i placa sa fie alaturi de colegi pentru a implemeta spiritual de echipa
- Comunicativ, flexibil
- Bine organizat, eficient

Termen limita de inscriere: 31.August 2007
Data incepere activitate 03 Sep.2007
Coordonator Proiect: Mihaela Joian (Tf:2015630) email: mihaela@ihrc.ro

BENEFICII OFERITE

Salariu si beneficii atractive in functie de experienta si profilul fiecarui applicant.

Iti putem oferi sansa de a fi parte unei echipe de profesionisti, de a beneficia de training pe perioada implementarii noului meniu creat de unul dintre maestri in arta culinara, si de a-ti dezvolta continuu aptitudinile pe durata colaborarii cu aceasta organizatie.

DESCRIEREA FIRMEI

Our company is having 6 years experience in HR.