Asistent brokeraj

Mariana Cucu-pfa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru compania noastra colaboratori si manageri, care isi doresc o cariera de durata si succes in domeniul serviciilor financiare.
.Mediu de lucru motivant,excelent structurat, colectiv tanar si ambitios, abordare de maxima seriozitate.
Ca sa deveniti parte a acestui colectiv, trebuie sa va inscrieti si sa participati la un curs de initiere.Datorita colaborarii cu persoane din toata tara, cursurile se tin intr-o locatie de mijloc a tarii Brasov- Sighisoara.

Beneficiile acestui job sunt: coordonare efectiva, monitorizare permanenta, comision din vanzari, conform treptei de cariera, stabilirea propriului target, propriile stretegii de lucru, alcatuirea unei echipe in sistem MLM.
Cu cine lucram:

AIG LIFE (asigurari de viata)

ALLIANZ TIRIAC ASIGURARI-asigurari de viata, pensii private,asigurari generale
ASIROM-asigurari generale
ASIBAN-asig gen.
BCR ASIGURARI-asig. gen.
WIENER STADISHE-UNITA-asig.gen.
ASITRANS(EUROINS)-asig.gen.
ARDAF-asig.gen.
GENERALI asig. de viata ,pensii private,investitii,asig.generale
BT ASIGURARI-asigurari generale
CARPATICA-asig generale
GARANTA-asig generale

Care sunt pasii:
-inscrierea la curs
-semnarea contractului de mandat
-inregistrarea contractului la administratia financiara
-colaborarea permanenta cu brokerul coordonator pentru informare si instruire
-brokerajul propriuzis

Ce va costa:
-100 ron in care se includ o gustare, cafea apa minerala in pauze si o mapa de prezentare si informare care contine instructiuni si metodologii de lucru .

CERINTE

Persoana dinamica cu simtul raspunderii sidornica de afirmare

DESCRIEREA FIRMEI

Firma ce se ocupa de vanzari si servicii financiare