Asistent brokeraj

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru primele 4 luni:
- colectare adeziuni pentru pilonul 2 de pensii, pentru 4 fonduri -administratori de pensii- dintre cele mai cunoscute pe piata
- recrutare/instruire de colaboratori pentru echipa proprie; in concordanta cu realizarile acestora, firma plateste bonusuri foarte atragatoare
- diverse atributii administrative, verificare, completare dosare pt noii membri.
Dupa terminarea campaniei legate de Pilonul 2:
- vanzari carduri, credite, asigurari locuinte, sanatate, masini, tranzactionari actiuni la bursa

CERINTE

- persoane comunicative, dinamice, serioase, motivate de castig, cu un cerc larg de cunostinte si cu o buna imagine in societate.

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru profesionist, pregatire intensiva, colectiv tanar, comisioane foarte mari (100-200 RON/CONTRACT), bonusuri din realizarile echipei proprii.

Este o companie financiara internationala cu sediul central in Londra si operatiuni in special in Europa Centrala si de Est.
- 11 ani de experienta
- peste 40 000 de colaboratori
- peste 600 000 de clienti
La nivel international, printre clientii si partenerii sai se numara: BANCA TRANSILVANIA AEGON, ALLIANZ TIRIAC, GENERALI .
In Romania, dupa amploarea promovarii pe care am vazut-o pana acum pe piata, se anunta unul dintre cei mai importanti brokeri de pensii private.