Asistent Asigurare Calitate si Audit Intern

TOTALSOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la elaborarea de documente specifice managementului calitatii (proceduri, instructiuni, formulare etc.);
- Desfasoara activitati de monitorizare si suport in managementul proceselor, pentru responsabilii de procese;
- Asigura publicarii adecvate a procedurilor modificate si a celor noi;
- Executa auditurile interne pe proiecte si pe procese in conformitate ce programele anuale de audit, sau la cerere;
- Urmareste in vederea inchiderii rapoartelor de audit si a fiselor de observatii;
- Participa la activitati de suport in vederea intocmirii rapoartelor pentru analiza efectuata de management si la alte activitati specifice.

CERINTE

- Cunoasterea standardelor ISO in domeniul managementului calitatii si securitatii informatiei;
- Abilitati in lucrul cu proceduri, audit, control intern;
- Foarte bune cunostinte de operare calculator (pachetul Microsoft Office, Microsoft Outlook);
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Cunostinte generale de management, management de proiect, resurse umane;
- Studii superioare finalizate;
- Tinuta PR;
- Atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.

TotalSoft a luat fiinta in anul 1994 la initiativa a 6 specialisti din domeniul IT ajungand astazi, la aproape 12 ani de la lansare, o companie-lider matur¿, cu o echipa ce numara peste 200 de angajati cu o excelenta experienta.

Angajamentul si asumarea responsabilitatii de catre intrega echipa TotalSoft, precum si impunerea profesionalismului ca valoare de baza, au contribuit la ascensiunea accelerata a companiei pe piata. Numarul mare de clienti si fidelitatea acestora pe termen lung sunt rezultatul respectarii fara compromisuri a misiunii companiei si a muncii sustinute a intregii echipe.

Suntem cel mai important furnizor de solutii software pentru sectorul privat din Romania. Principalele produse sunt destinate: gestionarii intregii activitati a unei organizatii (ERP), managementului resurselor umane si salarizarii, project managementului, managementului activitatii medicale si a activitatii de distributie in domeniul farmaceutic etc.

Suntem compania care a adus managementul de proiect in Romania prin sistemul Primavera si, tot noi, am dezvotat primului sistem de e-procuremment din Romania (www.e-licitatie.ro)

Daca esti un bun profesionist si vrei sa lucrezi in TotalSoft, unde spiritul de inovatie si competenta sunt valorile cele mai importante, APLICA ACUM!