ASISTENT APROVIZIONARE

DIVERTA - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza stocuri;
- Intocmire rapoarte de stoc;
- Lansare comenzi catre furnizori interni si externi;
- Derulare comenzi furnizori, comenzi transportatori;
- Operare confirmari de comanda;
- Relatie stransa cu departamentul logistic: corelare stoc fizic/ scriptic/ verificare intrari marfa.

CERINTE

- Studii superioare - matematica-avantaj;
- Experienta pe un post similar (aprovizionare, gestiune stocuri)-minim 1 an;
- Cunostinte MS Office (Word, Excel)- nivel avansat- cerinta obligatorie;
- Persoana dinamica, cu initiativa, cu reale abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.
- Mediu de lucru dinamic.

Pe o piata dominata de companii multinationale, RTC Holding reprezinta unul din putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca, un holding cu mai mult de 65 de companii, lider pe zona de birotica-papetarie(Office Express), cargo-curierat(TCE) si retail produse media(Diverta).
Pentru RTC Holding, 2005 a insemnat aniversarea a 15 ani de activitate pe piata romaneasca si o strategie de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata printr-o politica de achizitii spectaculoase: Grupul Best, Sistec, Simtech Datacom, ProCa si nu in ultimul rand distribuitorul de carte ProNoi.
Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.