ASISTENT APROVIZIONARE

ASTRA PLUS - Membru RTC GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine relatia cu furnizorii interni si externi.

- Participa la intalnirile cu reprezentantii furnizorilor.

- Se ocupa de negociearea contractelor.

- Actualizeaza baza de date cu informatii legate de furnizori, produse, preturi.

- Realizeaza studii de piata.

- Participa la realizarea materialelor de comunicare si promovare.

- Elaboreaza si implementeaza planuri de marketing.

- Analiza stocurilor/vanzarilor.

CERINTE

- Studii superioare.

- Experienta anterioara in achizitii - constituie un avantaj.

- Cunostinte operare PC (Word, Excel) - nivel avansat.

- Cunostinte limba engleza - nivel avansat.

- Permis de conducere categoria B - constituie un avantaj.

- Abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul grupului.

Infiintata in 1994, Astra Plus este un important distribuitor national de birotica si papetarie. Compania ofera astazi posibilitatea achizitionarii a peste 5000 de produse, marci de prestigiu, intotdeauna produse cu un bun raport de calitate / pret, care acopera toata gama de articole de birou.

Pana in 2003, in Romania nu a existat un adevarat en-gross-ist, o companie specializata in a oferii suport numerosilor distribuitori de birotica, papetarie existenti pe piata.

Astra Plus este singurul en-gross-ist autentic de pe piata romaneasca care pune la dispozitia tuturor revanzatorilor o relatie de parteneriat.