ASISTENT APROVIZIONARE

ASTRA PLUS - membru RTC GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatia cu furnizorii interni si externi;
- participa la intalnirile cu reprezentantii furnizorilor;
- se ocupa de negociearea contractelor;
- actualizeaza baza de date cu informatii legate de furnizori, produse, preturi;
- realizeaza studii de piata;
- participa la realizarea materialelor de comunicare si promovare;
- elaboreaza si implementeaza planuri de marketing;
- analiza stocurilor/vanzarilor.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta anterioara in achizitii - minim 6 luni;
- cunostinte operare PC (Word, Excel) - nivel avansat;
- cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- permis de conducere categoria B - constituie un avantaj;
- abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul grupului.

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor national de produse de birotica, papetarie.