ASISTENT ANALIST BAZE DE DATE

Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea obiectivelor stabilite si a materialelor necesare pentru proiecte;
- Asigurarea suportului logistic pentru derularea proiectelor;
- Respectarea standardelor de calitate si incadrarea in termenele stabilite;

CERINTE

- Absolvent sau student (in ani terminali) al unei facultati cu profil economic sau tehnic
- Foarte buna cunoastere a aplicatiilor Microsoft Office: Excel, Word, Access, Power Point
- Cunostinte de statistica si baze de date reprezinta un avantaj
- Foarte buna cunoastere a limbii engleze ¿ scris, citit
- Rigurozitate si atentie la detalii
- Abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Iti oferim oportunitatea de dezvoltare a unei cariere alaturi de echipa noastra de profesionisti!
- Training de specialitate
- Un mediu de lucru competitiv si profesionist
- O echipa tanara si dinamica

- Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri
- Eurodata Management este membru ESOMAR (Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica) si membru SORMA (Societatii Romane de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice)
- Punctele forte ale organizatiei sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca fost departament de culegere de date a Firmei DAEDALUS Consulting; PROFESIONALISM; FLEXIBILITATE
- Eurodata Management dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit - Brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati pe culegerea datelor.