ASISTENT ANALIST BAZE DE DATE

Eurodata Management - A member of DAEDALUS Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea obiectivelor stabilite si a materialelor necesare pentru proiecte;
- Asigurarea suportului logistic pentru derularea proiectelor;
- Respectarea standardelor de calitate si incadrarea in termenele stabilite;

CERINTE

- Absolvent sau student (in ani terminali) al unei facultati cu profil economic sau tehnic;
- Foarte buna cunoastere a aplicatiilor Microsoft Office: Excel, Word, Access, Power Point;
- Cunostinte de statistica si baze de date reprezinta un avantaj;
- Foarte buna cunoastere a limbii engleze – scris, citit;
- Rigurozitate si atentie la detalii;
- Abilitati de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim oportunitatea de dezvoltare a unei cariere alaturi de echipa noastra de profesionisti!
- Training de specialitate
- Un mediu de lucru competitiv si profesionist
- O echipa tanara si dinamica
- Posibilitati reale de promovare

Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri. De asemenea, este membru ESOMAR (Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica) si membru SORMA (Societatii Romane de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice).

Eurodata Management dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit - Brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati.

Punctele forte ale organizatiei sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca fost departament de culegere de date al Firmei DAEDALUS Consulting; PROFESIONALISM; FLEXIBILITATE.